info@nordkolorcz.cz, Kašparova 592, 463 12 Liberec 25

Základní údaje o firmě

Společnost Nord Kolor CZ, s. r. o. sídlí v Libereckém kraji, ve městě Liberec, zde se uplatňuje na trhu již od roku 1999. Firma se primárně zabývá antikorozními nátěry nízkého, vysokého a velmi vysokého napětí. Tyto služby jsou dále doplněny veškerými stavebními činnostmi související s udržením provozuschopnosti energetické distribuční i přenosové soustavy jako: pohotovostní opravy základových patek příhradových stožárů či mřížových trafostanic, opravami střech trafostanic nebo přímo kompletními rekonstrukcemi trafostanic, zahrnující širokou škálu stavebních činností.
Portfólio následně doplňuje prodej kvalitních antikorozních barev nebo pískování metalických povrchů.

Historie firmy

Firma byla založena elementárně k prodeji svých služeb v oblasti natěračských a malířských prací. Po naskytnutí příležitosti společnost vytvořila partnerství se švédským podnikem Nordsjö (dnes spadající pod nizozemskou společnost Akzonobel), která mimo jiné vyrábí vysoce kvalitní, více složkové antikorozní barvy. Díky tomuto partnerství se firma stala výhradním dodavatelem těchto barev ze Švédska a vytvořila v České republice základnu pro jejich prodej. Výsadním odběratelem byla tehdy společnost SČE, dnešní ČEZ. Společnost Nord Kolor CZ, s. r. o. za užití těchto barev natřela například celé dopravní osvětlení na rychlostní silnici E442 (Liberec- Chrastava) nebo veřejné osvětlení statutárnímu městu Liberec.

Firma dnes

Společnost v základním měřítku působí na krajské úrovni v Libereckém kraji a to ve všech okresech, ovšem dle zakázek může působit i celorepublikově. Firma Nord Kolor CZ, s. r. o. je úzkoprofilová společnost, jejíž služby se nedostávají do styku s veřejností, ovšem mají na veřejnost zásadní vliv, díky zajištění provozuschopnosti stavu energetické distribuční i přenosové soustavy havarijními nebo pohotovostními opravami. Společnost je v této kategorii v rejstříku dodavatelů (VOPREAL) pro firmu ČEZ distribuce, a. s. . Služby firmy Nord Kolor CZ, s. r. o. jsou vyhledávané pro její jméno vybudované od roku 1999 až po současnost a je spojeno s kvalitně odvedenou prací v ideálním poměru cena/kvalita spolu s osobním a proaktivním přístupem k jednotlivému dílu.

Pozitivní energie

Profesionální přístup

Spokojenost zákazníka

© Nord Kolor CZ, s. r. o. 2022, všechna práva vyhrazena.